Aukční síň – galerie Kodl
|Oslovuje vás umění, máte rádi obrazy a přemýšlíte o tom, že si nějaké pořídíte do sbírky nebo domů na zeď? Chcete prožít příjemně strávené chvíle vyplněné kulturou? Pak navštivte aukční síň. Domluvte se třeba s někým, kdo má podobnou zálibu jako vy, nebo vezměte své blízké. Doporučujeme Galerii Kodl, která vás jistě nezklame a má toho mnoho co nabídnout.
Contents
Proč se do aukční síně vypravit
Galerie Kodl se nachází v Praze, v ulici Národní. K tomu vypravit se do aukční síně vás může vést více důvodů. Možná máte přesnou představu o tom, jak by díla, která budou zdobit zdi vašeho příbytku nebo kanceláře, měla vypadat. Možná žádnou představu nemáte, ale toužíte se do nějakého obrazu zamilovat. Aukční síň je skvělá i pro soutěživé lidi, kterým nevadí trocha toho adrenalinu při přihazování. Někdy se jedná i o astronomické částky a dražit obrazy rozhodně není pro každého.
Aukční síň s levějšími i velmi drahými obrazy
Kromě velmi cenných děl známých umělců ale nabídne aukční síň i levnější díla méně známých autorů, která ale mohou být neméně krásná a zajímavá. Aukce probíhají v Galerii Kodl pravidelně a stojí za to udělat si na ně čas.
Prodej v aukční síni po zrestaurování
Máte na půdě zaprášené obrazy a netušíte, jaká je jejich hodnota? Možná překvapivě vysoká. Nechejte si udělat odborný odhad ceny, a pokud vám to odborníci doporučí, zainvestujte do zrestaurování poškozeného díla. V aukční síni se může velmi dobře prodat.
Aukční síň rozhodně není nuda
Výstavní galerie rozhodně nemusí být nuda. Atmosféra je nepopsatelná, můžete se na chvíli zastavit, přemýšlet, kochat se, diskutovat nad díly s ostatními návštěvníky a přijít na úplně jiné myšlenky. Toto prostředí je velmi inspirativní. Zažít pravou dražbu v aukční síni vám také můžeme jen doporučit.
Galerie Kodl
Národní 7, Praha 1, 110 00
Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.
tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz